Magazynier/Pomocnik Magazyniera

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5
Zadania:
• Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• Dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych
• Obsługa wózka widłowego (magazyn wysokiego składu)
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek konieczny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane
• Dobra organizacja pracy
• Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Gotowość do podjęcia pracy w mroźni
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejetności
• Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kilargo.pl z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochro-nie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Data dodania: 09/04/2018