Pracownik produkcji/ Transport wewnętrzny

Kontakt

Poszukujemy Pracowników na stanowiska:

Operator Maszyn
Miejsce pracy: Opatówek/Hellena

Główne obowiązki na stanowisku:
• Obsługa wózków widłowych – transport wyrobów gotowych z końca linii produkcyjnej do magazynu
• Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym niezbędna do właściwej realizacji powierzonych prac i zadań
• Bieżące utrzymywanie stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości

Mile widziane:
• posiadanie uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi
• posiadanie książeczki zdrowia (dotyczy badań sanitarno-epidemiologicznych)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• uprawnienia na obsługę wózków widłowych – mile widziane

Kandydatom oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę na 3 - miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia umowy na czas niekreślony
• W systemie 3-zmianowym
• W dużej, rozwijającej się firmie

Data dodania: 26/04/2018