Specjalista ds. finansów

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości artykułów spożywczych.

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych
Opis stanowiska:
Opis stanowiska

księgowanie wyciągów bankowych i sprawdzanie poprawności ich księgowania,
rozliczanie kompensat,
uzgadnianie kont Księgi Głównej,
sporządzanie raportów w SAP i zestawień na potrzeby wew.
wycena rachunków bankowych i rozrachunków,
współpraca z klientem wew. i zew.

Wymagania:
Wymagania

wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w obszarze rachunkowości lub ekonomii,
min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
znajomość MS Office,
mile widziany SAP,
umiejętności analityczne,
umiejętności komunikacji,
dobra organizacja pracy

Oferujemy:
Oferujemy

pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG,
samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy,
standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data dodania: 08/05/2018